Zbog ovoga je odmah isključen: Otkriveno kojom psovkom je Nikola Jokić vređao sudiju

|

Nikola Jokić nije postigao manje poena na NBA susretu još od 20. avgusta 2020. godine kada je u toku “babla” postigao tek dva poena za 10 minuta u porazu od Toronta sa 117:109.

Ovog puta je Denver slavio protiv Čikaga sa 114:106 i bez njegove pomoći, ali je Jokić isključen već u prvom poluvremenu.

Bio je ubeđen nakon jedne akcije da je Nikola Vučević napravio faul nad njim, pa je dok je trčao u odbranu vikao sudiji da je to morao da sudi.
Ipak, Srbin nije rekao samo to, već je iskoristio i jednu reč koja je za sudiju bila previše i odlučio je da ga isključi.

„Sviraj taj faul, dr******“, vikao je Jokić sudiji. Ta reč na engleskom u originalu postala je zaštitni znak holivudskog glumca Semjuela L. Džeksona.

ESPN je preneo da su mu ovo objašnjenje ponudili navijači koji su bili u prvom redu i koji su jasno mogli da čuju šta je Jokić izgovorio. Nikola je nakon meča odbio da ponovi tu reč i da ulazi u detalje jer nije želeo da dobije još veću finansijsku kaznu.

Izvor: nova.rs